راهنمای مشاوره به اقلیت‌های جنسی ویژه روانپزشکان، روانشناسان و مشاوران

محدودیت‌های موجود در جامعه ما برای شکلگیری یک گفتمان انسان‌محور و فرای مناسبات جنسیت‌زده کنونی باعث می‌شود که ما متخصصینی که این مجموعه را گردآوری و تهیه کرده‌ایم، از ذکر نام خود صرفنظر کنیم ما امیدواریم شما علاقهمندان، همکاران و همه اعضای جامعه اقلیت‌های جنسی در ایران بدون هیچ پیش‌قضاوتی، مفاد آن را دنبال کرده و به همکاران و دوستان دیگر خود نیز برسانید.

 

ما از شما که در برابر جامعه ال‌جی‌بی‌تی احساس مسئولیت و همبستگی دارید می‌خواهیم راهنمای مشاوره به اقلیت‌های جنسی ویژه روانپزشکان، روانشناسان و مشاوران را دانلود کرده  کنید و برای مشاورین، روانپزشکان و روان‌شناسان بفرستید.

همچنین، راهنمایی برای آگاهی‌رسانی‌ به افراد ال‌جی‌بی‌تی در مورد حقوقشان در زمان مراجعه به روانش‌شناسان، مشاوری و روانپزشکان تهیه و تدوین شده است.

 

این راهنما را دوباره بازنشر می‌کنیم. امید است که با استفاده از این دو راهنما افراد همجنسگرا، دوجنسگرا و ترنس، بتوانند کمک و راهنمایی حرفه‌ای و تاثرگذار دریافت کنند.

«مناسبات و محدودویت‌های موجود در جامعه‌ی ایران برای شکل گیری بحث‌های انسانی ، به دور از جنسیت‌زدگی و دگرجنس‌گرا محوری، است که متخصصان گرد‌هم آورنده‌ی این مطلب را وادار کرده‌است از آوردن نام خود صرف نظر کنند».  این را متخصصین گردهم آورنده‌ی این جزوه‌ی اموزشی می‌گویند.

شش رنگ ضمن ابراز خوشحالی از انتشار چنین راهنمای کاملی، شما را به خواندن آن دعوت می کند. این راهنما را با دیگران به اشتراک بگذارید و قبل از رفتن نزد روانشناسان بخوانید. با اشتراک گذاشتن این راهنما قدمی در این راه بردارید تا دیگر کسی قربانی بدرفتاری و روش های غیر استاندارد آنها نشود.

پی‌دی‌اف  راهنمای اقلیت های جنسی برای مراجعه به متخصصان بهداشت روان را از اینجا دانلود کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *