دانش آموز هشت ساله به دلیل عدم رعایت ظاهر دخترانه از مدرسه ی مسیحی اخراج شد

Sunnie-Kahle

سان کاله، دختر هشت ساله

“خدا او را زن آفریده و لباس و رفتارش باید متناسب با هویتی باشد که خدا برایش برگزیده است.” ؛ پیامی که در تذکرنامه ی یک مدرسه ی مسیحی به سرپستان دانش آموزی هشت ساله ابلاغ شده است که به گفته ی مدرسه ظاهر و رفتارش بیش از حد پسرانه است.

یک دختر 8 ساله از مدرسه ی مسیحی خود به دلیل رعایت نکردن استانداردهای مذهبی مدرسه اخراج شد. مادربزرگ و پدر بزرگ این کودک که سرپرستان او هستند، تذکرنامه ای از مدرسه دریافت کردند با این مضمون که ظاهر کودک باعث “سردرگم شدن” دانش آموزان دیگر شده است.

دوریس و کارول تامسون می گویند مدرسه ی مسیحی تیمبرلیک به آنها گفته است که کودکشان، سانی کاله، از رعایت کردن آموزه های انجیل در مورد ظاهرش سرباز زده است بنا بر این در سال آینده حق ثبت نام در مدرسه را ندارد.

مدرسه در توجیه این حرکت عنوان کرده است که دانش آموزان دیگر در دختر یا پس بودن سانی دچار اشتباه می شدند و مسئولین مدرسه می توانند به دلایل “رفتارهای جنسی غیر اخلاقی، داشتن طرز زندگی همجنسگرایانه یا داشتن هویت جنسی خارج از نرم” از ثبت نام افراد خودداری کنند.

در ادامه ی نامه آیه هایی از انجیل در تأیید این باور آورده شده است.

“ما معتقدیم تا زمانی که سانی و خانواده اش کاملاً درک نکنند که خدا او را مؤنث آفریده و پوشش و رفتارش باید متناسب با هویتی باشد که خدا برایش تأیین کرده، مدرسه ی تیمبرلیک محل مناسبی برای تحصیلات آینده ی او نخواهد بود.”

سرپرستان سانی او را از مدرسه ی تیمبلیک به یک مدرسه ی دولتی منتقل کردند.

منبع:http://www.lgbtqnation.com/2014/03/christian-school-says-8-year-old-girl-looks-and-acts-too-much-like-a-boy/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *