مجله ال‌مگ آلمان شادی امین را قهرمان سال معرفی کرد

مجله معتبر ال‌مگ آلمان، در شماره دسامبر-ژانویه خود، شادی امین را به عنوان “قهرمان سال” معرفی کرد.

 

مجله «ال‌مگ» که در آلمان با تمرکز بر مطالب مربوط به حقوق لزبین‌ها و زنان جامعه ال‌بی‌تی‌پلاس (فلینتا) فعالیت می‌کند، ضمن تبریک به شادی امین، مدیر شبکه شش‌رنگ برای دریافت جایزه بین المللی مشاهده‌پذیری لزبین‌ها، فعالیت‌های تمام این سال‌های شادی در حوزه حقوق بشر و به ویژه زنان و جامعه ال‌جی‌بی‌تی را برشمرده و او را به عنوان چهره قهرمان سال معرفی کرده است.
شبکه سراسری همکاری زنان، شبکه لزبین‌ها و ترنسجندرهای ایرانی (شش رنگ) و سازمان عدالت برای ایران و از جمله تشکل‌هایی هستند که شادی امین در سال‌های فعالیتش پایه‌گذاری و یا مدیریت کرده است.
ما، تیم شش‌رنگ نیز به نوبه خود، تلاشهای شادی امین چه در زمینه سیاست و حقوق بشر و چه در زمینه حقوق زنان و‌جامعه ال‌جی‌بی‌تی‌پلاس ایران را ارج نهاده و خرسندیم در کنار زن لزبینی که بیش از ۲۵ سال در زمینه حقوق همجنسگرایان فعالیت کرده و دستاوردهای بسیاری در این زمینه دارد، مبارزه می‌کنیم.
ما امیدواریم روزی تاریخ این مبارزات را در دانشگاه ها و مراکز علمی- فرهنگی کشور و در ایران به بحث و بررسی بگذاریم و از تجربیات و شکست ها و پیروزی هایش بیاموزیم.
تا آنموقع این موفقیت را به شادی امین، همراهان شش رنگ و تمام اعضای جامعه ال جی بی تی ایران که در تمام این سالها تلاش کرده اند، تبریک می گوییم.
.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *