ابراهیم فیاض استاد دانشگاه تهران: دانشگاه «تک جنسیتی» همجنسگرا می‌شود


ابراهیم فیاض عضو هیات علمی دانشگاه تهران می‌گوید چنانچه دانشگاه‌های ایران «تک جنسیتی» شود همجنسگرایی در نهاد‌های آموزشی افزایش خواهد یافت.
به گزارش روز شنبه (۲۱ اسفند) وب‌سایت «تیتر یک» آقای فیاض گفته که «تک جنسیتی» کردن دانشگاه‌ها توهین به انسانیت است.
وی در عین حال گفته که در سال‌های اخیر همجنسگرایی در دانشگاه‌های ایران گسترش قابل توجهی یافته است.
پیش‌تر برخی رسانه‌های محافظه‌کار گزارش‌هایی در خصوص گسترش همجنسگرایی در برخی خوابگاه‌های دانشجویی منتشر کرده‌ بودند که مسئولان وزارت علوم تاکنون واکنشی به این دست از گزارش‌ها نشان نداده‌اند.
فیاض در ادامه سخنان خود ضمن هشدار به گسترش «انحراف جنسی» در جامعه ایران پیشنهاد کرده که به جای سرکوب نیاز‌های جنسی جوانان، بهتر است در دانشگاه‌ها واحدی با عنوان «مردم‌شناسی جنسی» ارائه شود.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود با انتقاد از عملکرد سازمان صدا و سیما گفته که این سازمان «به عنوان رسانه ملی در امر آموزش مسائل جنسی کوتاهی کرده کما اینکه در فیلم‌ها و سریال‌های پخش شده از تلویزیون تلویحا به تحریک قوای جنسی جوانان می‌پردازد.»
فیاض افزوده که «حتی در برنامه اخبار صدا و سیما که استاندارد‌ترین برنامه است رفتار، نوع پوشش، گریم و آرایش مجریان تظاهرات جنسی شدیدی را مشاهده می‌کنیم.»
اظهارات این استاد دانشگاه در شرایطی ایراد می‌شود که مسئولان وزارت علوم تلاش‌ها برای «تک جنسیتی» کردن دانشگاه‌ها در ایران را آغاز کرده‌اند.
کامران دانشجو وزیر علوم روز شنبه گفته که «نگاه اسلامی، اختلاط دانشجویان دختر و پسر را مناسب نمی‌داند.»
دانشجو پیش‌تر گفته بود که طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تفکیک جنسیتی باید در دانشگاه‌های ایران اعمال شود.
منبع:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *