حمله ی ترنس فوبیک در مرسین ترکیه یک نفر را روانه ی بیمارستان کرد

۴ دی ۱۳۹۲ | ۱ دیدگاه

یک ترنس سکسوال که به عنوان تن فروش در ناحیه ی جنوب شهر مرسین کار می کرد مورد حمله ی عده ای ناشناس قرار گرفت. به خاطر این حمله این زن ترنس به شدت مجروح شد و به بخش اورژانس در بیمارستان دولاتی شهر توروس منتقل شد.

mersin_trans_seksiscisi_saldiri

نام این زن ترنس دنیز است که شب دوشنبه ۲۵ دسامبر حوالی ۸:۳۰ در حالی که از خانه اش خارج می شد توسط سه ناشناس مورد حمله قرار گرفت.

مهاجمان ناشناس ابتدا شروع کردند به سر دادن شعارهای ترنس فوبیک، همچون “ما شما ها را اینجا نمی خواهیم، از اینجا گم شوید!”. سپس با چماق و ساطور به شدت مجروحش کردند و نهایتاً او را مقابل یک ماشین در حال حرکت انداختند. بر اثر این حمله فرق سر این زن با ساطور شکافته شد و پای چپش شکست.

مردمی که شاهد ماجرا بودند آمبولانس خبر کردند و دنیز به بیمارستان دولتی توروس منتقل شد. او می گوید:”در حالی که مورد هجوم قرار گرفته بودم، هیچ فردی به یاری من نیامد. من از پلیس می خواهم که فیلم ضبط شده از دوربین مدار بسته ی واقع در محل حادثه را بررسی کند”.

mersin_transkadin_saldiri

“در بیمارستان با ما مثل جنایتکاران برخورد شد”

 دوستان ترنس دنیز که همراه او به اتاق اورژانس آمده بودند عنوان کردند که در بیمارستان توسط پلیس مورد بدرفتاری قرار گرفته اند و گفتند: “دنیز پس از انتقال به بیمارستان زمان طولانی ای روی برانکارد رها شده بود. عده ای پاسبان ما را احاطه کرده بودند به طوری که گویی ما خطری برای افراد حاضر در بیمارستان محسوب می شویم. پزشک معالج او، دنیز را برای عکس برداری به بیمارستان دولتی مرسین ارجاع داد. با اینکه دو آمبولانس در بیمارستان بودند به ما گفتند باید به ۱۱۲ (شماره ی اورژانس) زنگ بزنیم و خودمان آمبولانس بگیریم”.

 منبع: http://kaosgl.org/page.php?id=15472

برچسب‌ها:

دسته: ترنس جندر, خبرها, دسته‌بندی نشده, رویدادهای جهان

دیدگاه (۱)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Sites That Link to this Post

  1. بدن زن، زیبایی و مسابقات دختر شایسته - شش رنگ | ۲۸ آذر ۱۳۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *